Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů na Zubní Péče HB

Web Zubní Péče HB bere otázku ochrany osobních údajů velmi vážně. V souladu s nařízením GDPR jsme přijali všechna potřebná opatření k zajištění, že veškeré informace, které od vás obdržíme, jsou zpracovávány transparentně, zodpovědně a především bezpečně. To znamená, že vždy, když navštívíte naše stránky, můžete mít jistotu, že vaše osobní údaje jsou chráněny a používány pouze v souladu s vašimi přáními a legislativními požadavky.

V této sekci podrobně popisujeme, jaké informace sbíráme, proč je sbíráme, jak s nimi nakládáme a jaká máte práva v souvislosti s ochranou vašich osobních údajů. Hodláme vás informovat o všech aspektech zpracování vašich dat na našem webu, aby byla zajištěna maximální transparentnost našich postupů.

Jaké údaje sbíráme a proč

Když navštívíte naši webovou stránku, sbíráme údaje, které nám pomáhají zlepšit vaši uživatelskou zkušenost, jako jsou údaje o vaší interakci s našimi stránkami, vaše IP adresa nebo informace z cookies. Sbíráme také osobní údaje, jako je vaše jméno a e-mailová adresa, pokud se rozhodnete nás kontaktovat prostřednictvím našeho formuláře. Tyto informace používáme převážně k zodpovězení vašich dotazů a poskytnutí požadovaných informací.

Všechna data jsou zpracovávána s nejvyšší mírou opatrnosti a v souladu s platnými právními předpisy. Zavázali jsme se k používání vašich údajů pouze ve vztahu k účelům, pro které byly shromážděny, a k jejich ochraně před neoprávněným přístupem nebo zneužitím.

Jak chráníme vaše údaje

Pro ochranu vašich osobních údajů používáme různé bezpečnostní opatření, včetně šifrování dat a fyzických zabezpečení našich serverů. Pravidelně aktualizujeme naše zabezpečovací protokoly a sledujeme všechny přenosy údajů, aby byla zajištěna jejich bezpečnost. Zavázali jsme se ke stálému monitorování a zlepšování našich bezpečnostních opatření v souladu s nejnovějšími technologickými a legislativními vývoji.

Vaše práva

Máte právo požadovat přístup k vašim osobním údajům, které máme uloženy, a také právo na jejich opravu, výmaz nebo omezení zpracování. Můžete se rovněž kdykoli odhlásit z odběru našich informačních bulletinů nebo komunikace. K výkonu těchto práv, nebo pokud máte jakékoli dotazy ohledně zpracování vašich osobních údajů, prosím, kontaktujte nás na [email protected].

V případě, že máte dojem, že vaše práva byla porušena nebo že zpracování vašich osobních údajů není v souladu s právními předpisy, máte právo podat stížnost u dozorového úřadu.

Kontaktní informace majitele webu

Pro veškeré dotazy nebo požadavky týkající se ochrany osobních údajů, neváhejte kontaktovat majitele webu Blainea Cartwrighta na adrese 13 Torphichen St, Edinburgh EH3 8HX, Spojené království nebo na emailu [email protected].

Write a comment