Podmínky služby

Úvod

Zubní Péče HB se zavazuje poskytovat kvalitní informace a služby v oblasti dentální hygieny a stomatologie. Naše podmínky služby jsou základem pro vzájemnou důvěru a respekt mezi námi a našimi uživateli. Při používání webu Zubní Péče HB se od vás očekává, že budete respektovat tyto podmínky, které jsou navrženy tak, aby ochránily jak vás, tak integritu našeho webu.

Obsah a použití webu

Naše stránky poskytují užitečné informace a rady týkající se péče o zuby a ústní hygieny. Veškerý obsah je pečlivě připravovaný našimi odborníky s cílem informovat a vzdělávat. Očekáváme, že uživatelé budou respektovat autorská práva a nebudou obsah kopírovat či šířit bez našeho svolení.

Zodpovědnost

Informace poskytované na našich stránkách jsou určeny k obecným informativním účelům a neměly by být chápány jako profesionální zdravotnické poradenství. Pro konkrétní lékařské rady byste měli vyhledat kvalifikovaného zubního lékaře. Za případné škody vzniklé v důsledku použití informací z našeho webu neneseme žádnou zodpovědnost.

Ochrana soukromí

Ochrana vašeho soukromí je pro nás důležitá. Veškeré osobní údaje, které nám poskytnete, budou zpracovány s nejvyšší možnou mírou důvěrnosti a ochrany. Neposkytujeme vaše údaje třetím stranám bez vašeho výslovného souhlasu.

Kontakt

V případě dotazů nebo vyžádání dalších informací nás můžete kontaktovat na email: [email protected]. Majitel webu, Blaine Cartwright, Torphichen St 13, Edinburgh EH3 8HX, Spojené království.

Write a comment